» Poradna » Programy

Chrome flash player

Dobrý den,

Mam problem s aktualni verzi flash playeru v google chrome
mam verzi 11.0.1
a potrebuju novejsi verzi 11.2.202.235
když dam stahnout AFP tak mi to napise toto

Váš prohlížeč Google Chrome již obsahuje aplikace Adobe® Flash® Player built-in. Pokud budou k dispozici nové verze přehrávače Flash Player, prohlížeč Google Chrome se automaticky aktualizuje

predem dekuji za rady

Odpovědi na otázku

A co chceš poradit? Odpověď máš v dotazu.

de o to ze mi jedna aplikace hlasi ze potrebuju novejsi vezri ale jak ji mam ziskak kdyz mi to pise ze mam nejnovejsi

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizec... ...

Máš nainstalovanou starou verzi chrome--tady máš odkaz na novou,popřípadě klepni v tom tvém chromu na ikonu klíče,v tabulce klepni na "O aplikaci Google chrome" a měla by se ti nainstalovat aktuální verze.

diky

Chrome je celkem poruchový nedodělek, nainstaluj ze stránek Adobe ten doplněk, spíše starší verzi flash pl.
anebo rovnou Operu