» Poradna » Programy

Chrome, Firefox nefunkční zvuk

Dobrý den, zhruba před měsícem si mi stalo, že z ničeho nic přestal jít zvuk v Google chrome. Firefox i ostatní programy měli zvuk v pořádku. Poté se opět z ničeho nic přehodil problém na Firefox a Chrome opět šel. Jenže pak přestal jít Chrome i Firefox a to už je pro mě celkem frustrující, jelikož pokaždé když chci přehrát cokoliv se zvukem, musím běžet na Int explorer. Opakuji, že u ostatních programů je zvuk plně funkční, ve směšovači mám vše na max. Setkal se někdo s tímto problémem? Reinstal chromu nepomohl, rest ntb také ne.

Odpovědi na otázku

Problém již vyřešen, prosím o smazání.

Tak to popiš, třeba někdo bude mít stejnej problém a pomůže mu to