» Poradna » Web a internet

Chrome, chvění při přejetí textu

Ahoj, nevím jestli dokážu svůj problém úplně přesně popsat, ale jako výchozí prohlížeč používám Chrome a ten mi poslední asi týden začal dělat to, že když myší přejedu přes jakýkoliv hypertextový odkaz shora dolů a nebo obráceně, tak se mi jakoby zachvěje celé okno prohlížeče včetně adresního řádku a všeho. Dělá to prakticky pokaždé a zkoušel jsem i jiný prohlížeč (edge) a ten to nedělá. Za všechny rady předem moc děkuji

Odpovědi na otázku

smaž cache

Tak bohužel to nepomohlo..

To stejné mi Chrome dělá už pěkně dlouho, a zatím jsem nepřišel na to, čím to je takže nostress, svět se z toho nezboří, už to absolutně nevnímám

Smázni profil... Users/název-nejspíš tvoje jméno/ AppData/Local/Google - složku Google smázni celou. Po smáznutí klik na ikonku Chrome - přihlášení a nastavení jako obvykle.. K té složce se dostaneš dočasným nastavením zobrazení skrytých a systémových souborů - Ovládací panely - Možnosti složky.. Nebo v Total Commanderu v možnostech nastavení - zobrazení skrytých a systémových souborů Třeba to nepomůže a problém je někde jinde...