» Poradna » Programy

Chrome a gesta

Ahoj,

nevím co se stalo, ale určitě jsem nic vědomě neinstaloval, ale v chrome mi začala fungovat gesta, v žádné jiné aplikaci mi to nedělá. Bohužel funguji na jakékoliv stisknuté tlačítko myši, takže když chci vybrat text, tak se mi spustí místo vybírání graficky kreslené gesto a např. při označování zprava doleva to přejde o stránku zpět. A to ať označuji text jakoukoliv rychlostí. V tomto stavu je pro mě chrome naprosto nepoužitelné a nevím co s tím.

Odpovědi na otázku

Gesta vypni a pokud nevíš, tak jdi do nastavení, vyber 'o aplikaci google chrome' a pak monitor vystav z okna k nebi, mi se podíváme co za verzi používáš, nebo nám předplať věštkyni.

Ahoj, mám verzi 4.1.249.1045 (42898) - což by měla být aktuální poslední verze. V rozšířeních žádná gesta nainstalovaná nemám, takže ani nevím jak to vypnout.

Ahoj. Skus si stiahnut poslednu verziu: 5.0.371.0 beta, ja s nou nemam ziadny problem...