» Poradna » Web a internet

Chrome - Spustí se ale ne?

Zdravím, mám problém s Google Chrome, po reinstalaci se nechce spustit, otevře se jen bílé okno s nadpisem Google Chrome, nejde v tom nic dělat a je ve Španělštině. Pro zpřesnění video: https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Smázni složku s profilem.

Díky mockrát! Za pomoc a za rychlou odpověď :)

No a co jako..???tak chrome odinstaluj, smázni veškeré zbytky a profil v AppData a opětovně stáhni chrome a nainstaluj.. Práce na 5 min..

A bylo potřeba začít tím "No co jako?" Tak stačilo říct ať smaže profil..

Když už je to chrome takhle posraný, zvolil bych odinstalování, výmaz zbytků a novou instalaci.. Práce na pár minut, ty tupý důstojníku..

No a co to třeba tomu co se ptá poradit nějak normálně? To by taky dneska nešlo?

Pro jistotu bych kromě smazání profilu systém také projel na viry a mallwary pomocí MBAM https://www.malwarebytes.org/ . Kdoví kdo nebo co Chrome rozbilo. Mohl to klidně být nějaký skrytý .vbs scriptík stažený z netu.