» Poradna » Programy

Chrome - nevyžádaná instalace rozšíření po instalaci

Ahoj, můj problém:- odinstaloval jsem chrome přes revo unistaller- přes TC našel a smazal všechny složky chrome, google- restart win10- po čisté instalaci Chrome se ihned sami nainstalují 4 rozšíření, 1xavira, 3xmail.ruAno, tento soft jsem v minulosti použil, odinstaloval, ale nemohu se zbaviti tohoto nechtěného dědictví. Kde najít zodpovědné soubory ke smazání????Díky za pomoc, Vašek Ulrych

Odpovědi na otázku

Použij SpyHunter. Zkušební verze která je zdarma ti pouze škůdce vyhledá, smazat je musíš ručně. Ale to stačí.

Nalezených problémů: 0Myslel jsem, že někde musí být na disku uložen soubor s informací k instalaci těchto rozšíření, jen ho najít...asi je moje představa lichá...Od Mail.ru bych to čekal, ale od Aviry tedy ne....

Prostě jsi neudělal odinstalaci korektním postupem. (v nouzovém režimu a odinst. utilitou k tomu určenou)---------------------------------------------------A při přeinstalaci Chromu, mažeš i složku jeho profilu, doufám...

- jsem běžný uživatel, odinstaloval jsem tedy "běžným postupem".- složku s profilem mažu- nouzový režim spustím, jakou utilitu máš na mysli?

Antiviry jsou "zažrané" tak hluboko v systému, že k jejich úplné odinstalaci je třeba použít odinstalační utilitu (bývá k dispozici na webu antiviru). Tuto utilitu je třeba spustit z Nouzového režimu, kdy je antivir neaktivní - jinak se brání...---------------------------------------------------------Jinak k návratu systému do nezasviněného stavu slouží obnova ze zdravé zálohy. Tu je však potřeba si pravidelně dělat. Což zřejmě není (chyba!) tvůj případ. Teď bys to jenom v řádu minut obnovil...

Dekuji.