» Poradna » Web a internet

Chrome - anonymní režim

Ahoj, mám takový dotaz. Dá se někde nastavit aby prohlížeč Chrome automaticky při jeho spuštění zapnul Anonymní okno (abych ho nemusel pořád zapínat) :) Díky za odpověď :)

Odpovědi na otázku

to jsi chceš pouštět tak rychle porno a nebaví tě překlikávat ? :D:D

Vrchol lenosti je, když už se Vám nechce použít jednoduchou klávesovou zkratku. Nebo třeba pravé myšítko a kliknutí....Nebo třeba vyhledávač ve fóru, když už ne Google:http://www.zive.cz/poradna/chrome-a-defaultn...

taky bych aktivoval --disable-directwrite-for-ui disable-direct-write

Ehm...jaký smysl má takové řešení? O.o

takové řešení je pro pc kde jeden kolega donaší