» Poradna » Web a internet

Chrom v Černé barvě

Dobrý večer, mám otázku jak mohu dát Chrome na PC zpět do světlého režimu... problém je v tom, že já mám chrome celý tmavý, takže i tuhle stránku mám celou tmavou.

Odpovědi na otázku

Opačným postupem, než jsi ho dal do tmavého režimu?

vypadám na to, že vím jak? XD

XD XD XD Tak asi bys měl trochu tušit, jak se to stalo, ne? Jinak bych vlezl do nastavení Chrome a tam hledal něco jako "Vzhled" nebo "Motivy"

Dělal jsem to přes nastavení chrome v záložce motiv, ale ta možnost tam už není.

Jsem si zcela jistý, že ta možnost tam pořád je Když tam byla před tím, není důvod, aby tam už nebyla. Ale já do tvého počítače nevidím, takže těžko říct, co tam v tom Chrome děláš a kde to hledáš. Musel bys dát screenshot, kde by to podle tebe mělo být a není. Obrázek můžeš nahrát na web ctrlv.cz a sem pak dát odkaz.

A když klikneš na ten nápis "Motiv" hned pod titulkem "Vzhled", tak se stane co?

Nastavení -> Vy a Google -> Upravit profil Chrome -> Výběr barvy motivu.

Filip - nechápem... To je také ŤAŽKÉ vliezť do nastavení Chrome a v podzložke Vzhľad a kliknúť na Obnoviť na predvolené hodnoty ? Chrome sa vráti do základných farebných nastavení - žiadny motív, bude biely.

Když to nemůžeš najít, nastav si to přímo v chrome://flags/

Už to funguje, díky