» Poradna » Mobily

S20 FE Chrome: stará vyhladavania medzi najčastejšie navštevovanými stránkami

Ahoj. Mam s 20fe. Po aktualizácii chrome sa mi po spusteni zobrazujú medzi najčastejšie navštevovanými stránkami aj rôzne staré vyhladavania. Ako sa toho dá zbaviť? Medzi ikonami s logom stránok sa zobrazuje lupa.

Odpovědi na otázku

Opravujem Chrome nie chróm

Dlouze stisknout nechtěnou ikonu a pak "Odebrat".

Toto viem, to funguje ale po nasledovnom spusteni sa tam znovu zobrazia ďalšie lupy.

To bude nějaká nová funkce, která jistě půjde vypnout v chrome://flags .Zkus zakázat "Top Sites from Site Engagement" - nastavit na Disabled a restartuj Chrome.Pokud to není ono, tak se dá kdykoliv tato funkce opět povolit.

Aha, tak tohle zrovna v mobilní verzi Chrome chybí, tak jedině Googlit nebo zkusit to co doporučuje níže Belous, tzn. ve flags nastavit na Disabled "Organic repeatable queries in Most Visited tiles" .

Ano,také jsem si tohoto všimnul.Odebrani pomůže na chvíli...Zřejmě nová aktualizace Chromu.

Ano,také jsem si tohoto všimnul.Odebrani pomůže na chvíli...Zřejmě nová aktualizace Chromu. Dělá to pár dní.Aktualizece Chromu proběhla 21.3.,což sedí.

Zakázat tuto experimentalní feature lze po zadání tohoto URL a volba Disable:

chrome://flags/#organic-repeatable-queries

Toto riešenie funguje.
Ďakujem

Už je sice vyřešeno, ale řešil jsem to samé na iPhonu. Pomohla reinstalace chromu.