» Poradna » Programy

Chmod

Ahoj,po x letech jsem nainstaloval wordpress / zatím jen v u sebe v PC.A mám problém, který nemohu za nic vyřešit. Už přes hodinu zkouším návody z google, ale bez výsledku. Přitom kdysi to bylo raz dva Instaluji šablonu a vždy: Nepodařilo se vytvořit adresář /wordpress/wp-content/uploads/2016/01. Zkontrolujte, zda má nadřazený adresář právo zápisu?Přes Total Commander jsem nastavoval atributy (777) u složky wp-content, pak i případně u ručně vytvořeného souboru uploads, ale bez výsledku.Nějaká rada?Díky moc.

Odpovědi na otázku

A proč tu šablonu instaluješ? Stačí ji rozbalit do /wp-conent/themes . To stejné s doplňky, slouží k tomu složka plugins.Pokud problémy budou přetrvávat, zkus místo Total Commanderu program Filezilla.Jinak kontaktovat hosting, kde máš wordpress nahraný.

Díky za tip. Zkusím.Jak jsem psal, WP jsem pár let neviděl a nevím co je a není běžné.Jinak mám u sebe v PC (Vertigo server).