Chlazeni

Dobrý den,
měl bych dotaz k notebooku Acer Aspire 5520. Tento notebook mám již cca půl roku a dost často se mi stává že se přehřívá a pak je nemožno s ním pracovat. Bojím se, abych ho neuvařil již nevím co dělat. Když na něm potřebuji pracovat, tak musím přidávat stoní větrák a přichlazovat ho s ním. Core mám většinou okolo 70 stupňů a zbytek raději nekotroluji, protože se bojím, že uvidím něco, co bych ani vidět nechtěl.
Žádám vás tímto o radu, jestli je to jen mým strojem, nebo je to u této řady normální, a co s tím mám dělat. Zda zakoupit nějakou chladící podložku,nebo zda se dá přidat výkon větráčku.
Předem děkuji za odpověď...

Odpovědi na otázku

nechat vytistit hladic v servisu nebo sunat spodni kryt sam a profouknot chladic stlacenym vzduchem budes mit chladic zaneseny prachem!