Chlazení u ASUS TURBO GeForce GTX1080

Dobrý den , budu kupovat tuhle grafiku , která je ještě 2 roky v záruce. Má někdo s ní zkušenosti ? Jsou v pohodě teploty při zátěži , když má pouze 1 ventilátor ? Nebo je hlasitá ? Mám možnost místo toho koupit od gigabyte se 3 ventilátory , ale je o půl roku méně záruka

Odpovědi na otázku

Najdi si recenze, ale obecně je typ chladiče "fén" hlučný a méně účinný.

Je to kusová záležitost. Někdy dávají drahé ventilátory, jindy šunty, které jsou po půl roce vylítané.