Chlazeni na pretakt cpu

Cau, jaky by jste mi doporucili vzdušní chlazení na přetaktování procesoru i5 8600k na 5 ghz? díky.

Odpovědi na otázku

Taky záleží na AIRFLOW skříně.

Kvalitní skříň, chválím 3x větráky. Kdyby nestačilo vyměnit chladič tak ještě lepší ventilátory.

Nedal jsem minus, přesto oponuji. Konektory nahoře jsou nepraktické, padá do nich prach a různé předměty, taková kancelářská svorka dokáže poničit mb.

Sám jej mám. Je velmi tichý a neuvěřitelně výkonný: https://noctua.at/en/products/cpu-cooler-re...