» Poradna » Notebooky

Chlazení HP Pavilion dv7

Ahoj, odešel mi na mém ntb HP Pavilion dv7 6110ec chladič, koupil jsem tedy na první pohled stejny na ebay a vyměnil jsem ho. Problém je že ventilator na chladiči se točí stále na stejné otáči a nefunguje regulace, zkoušel jsem i přes speedfan a nic. Nějaké nápady? Nemusí se instalovat nějaký ovladač nebo tak něco? Díky

Odpovědi na otázku

Kupil si:1. chladic alebo2. chladic s ventilatorom?

Kolik dratku vede z toho ventilatoru? 2 nebo 3?

Koupil jsem chladič včetně ventilátoru a z ventilátoru vede konektor se 4 drátky

cisla na ventilatorch su take istechladice su take iste?Vezmi si stary chladic, a kup do ventilator s takym istym cislom ako mal stary.Da sa kupit na ebay a aj v csekom autorizovanom servise ti predju original ventilator, mozno dokonca aj lacnejise ako z ebayu.

Někdy bývají i na stejném ventilátoru prohozené piny v konektoru, protože se ventilátory používají v různých noťasech různých výrobců. Tak si to porovnej s tím původním ventilátorem a napinuj do konektoru správně.