Chlazení CPU

Dobrý den, rozhodl jsem se taktovat procesor a potřebuji nový chladič.Problém nastal , při hraní "Battlefield 4" , kdy jsem byl nucen hrát na nízké nastavení grafiky.Uvažoval jsem o Grafické kartě , ale řekl jsem si , že bude lepší snad taktovat procesor.Můj chladič to nezvládne. Chtěl bych to nataktovat asi tak na cca. 4,5GHz , pokud by to tedy šlo. Ale hledám nějaký chladič , který by to uchladil bezproblémově. Bohužel teď nemám dostatek financí na to abych si kupoval Corsair H70 za 2500Kč. Nejlepší by tedy bylo vodní chlazení , pokud by bylo možno do 1000 Kč.Aktuálně:CPU: AMD FX-6200 3,8GHZ ( 4,2GHZ boost)GPU: nVidia GeForce 560 SE ( slabá :D )Chladič: Boxovaný od AMD viz.nahoře.

Odpovědi na otázku

Ikdybys to nataktoval na těch 4,5GHz tak ti to k ničemu nebude, ta grafika bude brzda pořád. U BF záleží na výkonu GPU a ne CPU.

Díky , a nešlo by to nějak udělat s Grafikou? :D Protože bych nechtěl nějak moc kupovat novou. A jinak abych to lépe popsal : Jede to v pohodě tak na 30-45 FPS , ale ty propady a záseky jsou hrozný .

Je to stejně jen osekaná verze normální GTX560, tak ten výkon moc nezvedneš a ikdyby jsi nataktoval grafiku tak si moc nepomůžeš. Prostě aby sis to zahrál pořádně musíš si koupit jinou výkonnější grafiku.

Máš prostě a jednoduše grafiku na hovno, to můžeš mít CPU klidně na 10GHz a žádnej rozdíl nepocítíš.

No nic , zase sem se trochu poučil :D Díky moc .

Boxový chladič bych nahradil tímto:http://www.czc.cz/gelid-solution-tranquillo... Ale pozor, ne do každé bedny se vejde. Předem si zkontroluj rozměry.Na hry by to ovšem chtělo v první řadě upgrade grafiky.