Chlazeni case

Dobrý chci poprosit o radu.Mám starsi pc.A teploty nejsou uplne idelani.Problem je ze pred hdd nemuzu pridelat vetrak neni kam tak jsem dal mezi hdd vetrak 60.Což asi neni uplne idealni.pak je vetrak na boxovem chladici u cpu.A 120 ve zdroji na zadku case je misto pro dva 70 vetracky.Zakladovka je starši má jen 4 pin na cpu a 3 pin na jeden vetrak..Prosim o radu jak udelat v case co nejvetsi pruvan.. Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak celej problém bude možná ten boxovanej chladič - nezdělil jsi daný HW ale obecně stačí slušnej chladič na cpu a odtah z case... přidáním dalších ventilátorů do prostoru case tomu můžeš v podstatě ještě ublížit..

Jde to, ale vyžaduje to trochu zručnost a nářadí. U těchto starých skříní je totiž třeba vyřezat nové díry, osadit, co se tam vejde, a zakrýt to jen drátěnou mřížkou, která neklade vzduchu prakticky žádný odpor. Jak to bude vypadat, záleží jen na tvém umu.

Pokud jsi manuálně nezručný, kup si novou moderní bednu a lepší chladič na CPU a je to.