» Poradna » Notebooky

Chladící položka pod notebook

Dobrý den,plánuji si dokoupit nějakou levnější chladící podložku pod notebook 15,6",tak do 600kč,mohli by jste mi nějakou doporučit ? Díky.

Odpovědi na otázku

Cooler Master Notepal U2 nebo U3 je fajn a taky funguje.

Stejne to prd pomoze.

Životnost NB to nezlepší, chceš-li pařit je stolní mašina jediné řešení, zde je chlazení impozantní stejně jako možnosti komponent / zdroje, zde je NB chudý - velmi chudý příbuzný s krátkým životem a 0 upgadovatelností.

Trochu to pomůže, pokud má NB nasávací otvory pro chlazení na spodní straně. Ale v podstatě jde spíše o "placebo".

Kus plechu funguje stejně dobře, ani nemusí být rovný.

stačí vyčistit větrák a chladič NTB od prachu a nepokládát ho na klín, ubrus, deku a peřinu. tvrdá deska je ideální. Chladící podložka moc nepomůže pokud je chlazení za*raný jak jetel, pokud není tak zase není třeba podložka. Pokud se notebook přehřívá i přes čistý chlazení, tak je to na dané použití nevhodný notebook.