» Poradna » Ostatní

Chladici podložka na notebook

Cus, sháním nějaký výborný chladící podložku pro notebook, který by zas nestál draze. Nejlépe by bylo i s komentářem pokud máte s tím nějaké zkušenosti (recenze) a zaslat odkaz na výrobek. Nejlépe alza jelikož si tam objednávám notebook. Děkuji. No h8 pls

Odpovědi na otázku

Jak je to česky?

?

CZ

Nový notebook pro svůj provoz nepotřebuje chladící podložku a pokud ano, tak je lepší ho nekupovat. A aby ta podložka opravdu fungovala, tak musí mít laptop zespodu dostatek vstupů pro nasávání vzduchu. Zase podložka je dobrá v tom, že zlepší ergonomii při práci. Některé podložky se daly použít při přenášení jako kryt pro notebook. Při výberu bych koupil něco levného, co se dá polohovat.Co se týče dotazu, úroveň projevu je opravdu nízká.

A když už tak kovovou.Na polohovací podložce se lépe píše a pokud se NB nepřipojuje k monitoru, tak je LCD výše k očím.

A je to tu zas pan mistr ms zase hledá aby sem mohl postnou vlákna a ukázat na "neslušnost"

Budem mat lenovo IdeaPad yoga 50-70 podle obrázku by měla mít nasávání od zdola

Budem mat lenovo IdeaPad yoga 50 70 podle obrázku by měla Mt odsávání že zdola :)

Ziadna chladiaca podlozka neni potrebna. Staci vymenit lokalitu.Kamarat z Norska mi pise: Pri dorazeni do tabora (x,y) , v prvom rade vyberame notebooky, mobily z batozin a cpeme ich (alebo aspon baterky) do tesnej bliskosti chladica jeepu (ano ide o ziskanie tepla).