Chladič

Mám GEFORCE TI 200...chtel bych původní aktivní větráček vyměnit za pasivní chladič ,který má rozměry 5X5X3CM.Bude toto chlazení kartě stačit?Nespálím to?Dik

Odpovědi na otázku

zkusto a uvidíš, no já nevim , ale na GF3 bych pouze pasiv nedával

Co mas vubec za grafiku, takova co uvadis vubec neexistuje, podle me ale pasivni vetracek nebude moc dostacujici pokud nebude mit zajistenou dobrou cirkulaci vzduchu. Mozna bych vymenil puvodni chladic za jiny, ale pouzil bych nejaky tichy ventilatorek.

SORRY Geforce 3 Ti 200