Chladič

Dobrý den,potřeboval bych nový chladič na procesor. Ten co mám chladí špatně, nebo málo. Procesor se přehřívá na 82 stupňů. Problém je uchycení chladiče na procesor. Celý chladič je na takové hliníkové destičce a ta je šrouby/matkami připevněna na procesor. Proto píšu sem, nevyznam se v komonetech a jsem opravdu jen laik o radu. Dostal jsem doporučení že prý tu jsou profesionálové kteří poradí. Potřeboval bych poradit kde takový chladič sehnat aby byl výkonný a v přijatelné cenové rovině. Počítač mam dell T3500. Kamarád říkal že tyhle chladiče jsou pro dell typický a že je mu divný že při tak vysoký teplotě ventilátor jede jen volně, i když je vyfoukaný. Prý je možný že mi i blbě funguje čidlo na desce. Proto píšu sem, nevyznam se v komonetech a jsem opravdu jen laik o radu. Dostal jsem doporučení že prý tu jsou profesionálové kteří poradí. Předem děkuju za odpovědi. Kdyžtak pošlu i screeny chladiče.

Odpovědi na otázku

Svěř to nějakému odborníkovi. Vzhledem ke tvému písemnému projevu a způsobu popisu problému je velmi nepravděpodobné, že bys měl schopnosti vyřešit to sám...

Se tu pořád zaobíráte tim jak co kdo píše. Písemný projev a gramatika. Je to poradna o elektronice nikoliv mluvnická poradna a patronát češtiny.

Tak tak. Svěřte to někomu, kdo to má v oku. On ten Dell, jestli se správně dívám, to má udělané trochu nestandardně a...No prostě jděte do servisu, ať tam někdo dá novou teplovodivou pastu mezi ten chladič a procesor a to bude asi tak všechno.

To už jsem udělal a pořád to samý.

Jako fakt. Tahle poradna je na pytel. Kamarád mi to tu doporučil, ale lidi na förech psali že tu jsou samý inteligenti co se rýpou v prkotinách a uráží. Nenapadlo vás třeba že někdo má na práci i jiný věci než počítače a proto třeba o nich neví tolik co vy? Nenapadlo vás třeba že byste měli být trochu profesionální a poradit, případně přiznat že nevíte. Na tom neni nic špatnýho. Za špatný přístup považuju ten váš, posmívání, rýpání a urážení. Případně i nadávání. Rád bych vás viděl v reálu, takhle po internetu je hustej úplně každej. Chápu že si všichni myslíte že jste hrozně na výši a žemáte jakýsi zvrácený nadhled ale děláte téhle poradně, která kdysi bývala docela slušná špatný jméno. Trhněte si a spíš si zkuste představit že by se někdo takhle choval k vám. Je tu pár slušných lidí, kteří poradí, ale v té záplavě patosu a egoistických keců to mnohdy uživatel, který chce poradit ani nepostřehne. Domluvil jsem.

Když tomu nerozumíš, tak to odnes do servisu. Na tom není nic špatného. Ano, někdy se stává, že u značkových strojů je něco špatně vyřešeno a jelikož je to často nestandardní konstrukce, tak se to nedá ani nijak jinak řešit, než přes servis výrobce.