Chladič procesoru?

Lidi mam sestavu h535 s procesorem amd a10 6700 a chci vyměnit chladič s ventilatorem . nemate nějaky tip ktery by tam padnul jak zadek na hrnec ? Díky

Odpovědi na otázku

Príliš málo informácií.MBO, Case, ..... ?

"Mám sestavu h535" case ti řekl a motherboard bude shi*ka od Lenova...

AMD A10 6700 má TDP 65W to uchladíš i bez chladiče jen ventilátorem (s mírnou nadsázkou) :)Na tohle chladič není třeba nějak dlouze řešit, v eshopu si vylistuj chladiče pro platformu FM2 a vyber cokoliv co má tišší ventilátor.. např.https://www.czc.cz/procesory-chladice/produkty

Já to CPU měl a po 3 letech jsem dosahoval teplot až 90 °C a to jsem ho čistil...

Ak chceś niečo do budúcna, tak by som doporučil HE 1224. Max TDP 180W, takže CPU uchladíš s min otáčkami a rozumnou teplotou

Otázkou je, zda se to vejde do bedny. S HE1024 má jistotu, ten se vejde skoro všude:https://www.czc.cz/silentiumpc-spartan-3-pro... A i montáž má podstatně jednodušší, jen se nacvakne, stejně jako AMD chladič. U HE1224 by musel vyndat desku z PC.