3.!Zase se nudíte?

Na vodniky se vykasli, fera ti to taky krasne uchladi

S FERA 3 1224 aj na uplne min. otáčky. Na min. otáčky fungujem aj u 95W CPU (samoz. max záťaž)

Fera 3.Vodnik na procesoru je zbytecnost, kdyz vodou nebude chlazena grafika a stavet si kompletni okruh zabere dost casu a vyjda to docela draze.

dekuji a kdyz uz jsem v tom, tak co myslite ? https://www.czc.cz/120628,178263,185236,1842... k tomu grafika AMD RX 480 az vyjde. diky

Více méně ano, jen si nejsme jistý tím SSD, ta UV400 se prej taky nepovedla.. (poslední dobou ty SSD nějak jebe skoro každej výrobce mi přijde, viz. ty aféry atd..)

díky, bal jsem se toho ssd a trosku zdroje. jestli neni nahodou moc slaby