Chladič na procesor i9 10850k

Dobrý večer, můžete mi doporučit nějaký dobrý chladič na CPU i9 10850k. Do chladiče mohu investovat 2000kč. Děkuji

Odpovědi na otázku

noctua NH-D15, 400 si priplat, alebo NH-D14 je trochu slabsi a priplatit nemusis

ja mam ninja5 rad a planujem ho kupit (minimalne 1 z kandidatov) ale na 130-250W procesor naozaj nestaci.

ninja5 je vhodný do 300W proč by neuchladil 250W.

Jo ten chladič je super, ale neni tam uvedená podpora socketu 1200. Tak nevím zda bude pasovat

bude, je to kompatibilne s 8 a 9 intelom, cojaviem kolko je to socket.

Ale je tam uvedená, jen se musíš podívat do té podrobnější specifikace.

Intel má pro všechny mainstreanové sockety už 10 let stejné uchycení (1156, 1155, 1150, 1151, 1151(V2), 1200). Jsou to 4 díry do čtverce 75 mm od sebe. Takže co pasovalo třeba na i7-870K, pasuje i na i9-10850K.

urcite lepsi jak ninja5, ale horsi ako tie noctua :)

zle som to napisal. Vykonnejsi ako ninja5 :) Ninja5 je na ticho, nie na vykon

Mám doma oba, Dark Rock Pro 4 i D15. Chladí cca stejně a hluk to samé. Žádný Ale já mám dobře větrané skříně, takže ve vyšších otáčkách jsem to testoval jen jednou. Podle uší cca totéž, neměřil jsem.