Chladič na cpu

Dobrý den,stavím si novou mašinu a chtěl bych se zeptat zdali se mi cpu chladič vleze na základní desku.Základní deska: ASUS ROG STRIX Z370-H GAMINGCpu chladič: Be quiet! Dark Rock PRO 4Nebude mi na základní desce něco zavázet při instalaci chladiče? A popřípadě kdybych si tam chtěl dát ramky jako GSKILL Trident Z nebudou mi zavázet ony?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

S deskou problém nebude, ale s RAM by být mohl. Vyber si nějakou jinou, která nemá vysoký chladič. Možností je spousta.