Chladič na AMD Socket AM3+ ?

Mám v plánu si kupovat nový pc s AMD procákem a jak jsem se tak díval na chladiče tak si lidi celkem hodně stěžují na uchycení chladiče k procesoru AMD (prej je styková plocha malá) nebo na nedostatečné chlazení. Můžete mi poradit nějáký dost velký chladič (myslím v místě styku s CPU) který pasuje na socket AM3+?

//Upraven titulek. Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.

Odpovědi na otázku

Když si lidi stěžují tak to postav na platformě 1155.Na tu jsem zatím žádnou stížnost nezaznamenal.

To je dost vtipny dotaz. Plocha je totiz takova, jaka je k dispozici na procesoru. Chaldic kdyby se na hlavu stavel, vetsi ta plocha proste nikdy nebude.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp... je zarukou kvality. A kdyby se Vam zdal maly, vemte 14cm variantu. ;o)

PS: A nedostatecne chlazeni je snad jeste lepsi vtip nez ta plocha.

nedostatecne chlazeni az takovy vtip neni ...kdyz tady trosku pospinim znacku MSI tak neprosto nedostacujici chlazeni na MB konkretne deska MSI FXA990 gaming s procesorem AMD vishera FX 9590 (50-60°) a s procesorem je jeste vetsi problem mam case zelman H1 a chlazeni procesoru NZXT kraken x31 chladici kapalina ma nonstop 50° procesor prez 60-70° proto se ted snazim vylepsit chlazeni procesoru ale nemam tuseni do jakeho chlazeni jit byl bych rad kdyby mi nekdo kdo se vyzna potvrdil te noctua je lepsi nez vodni chlazeni