Chladic CPU

Dobry vecer vsem. Prosim potreboval bych poradit nebo doporucit nejaky chladic CPU.. Jedna se o procesor...Procesor Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz, 3201 Mhz, jádra: 4, logické procesory: 4.Zakladni deska H81m-p plus socket 1150.Zdroj I-Arena Series GPA-500B8. Rozhodoval jsem se mezi :Arctic Cooling Freezer Xtreme (rev. 2) GELID Solution Tranquillo - revize 4JSou to chladice na OC ale puvodni chladic pomalu odchazi a potrebuji novy. Co se tyce taktu tak to za tim nemam v planu.. Proto potrebuji zlatou stredni cestu poradit.. Za tim předem moc dekuji

Odpovědi na otázku

Chladic poridte klidne jakykoliv kolem petikila, bude bohate stacit.Deska je tehle orezanek https://zakladni-desky.heureka.cz/asus-h81m-p-plus/ ? Tam by to chtelo i necim ofukovat kaskadu, protoze pouzit to na i5 je podle me vrazda napajeni.No a tu parodii na zdroj bych taky radeji vymenil vcas, nez se vypravi na cestu do elektroodpadu (kam patri uz od vyroby) a nektere komponenty na ten vylet prekeca taky.

vse mam v planu menit.. Jen vedet co protože je toho tolik a ja jsem jen hloupi ridic :)

Dobrym chladicem za hezkou cenu je Fera 3, vychazi na neco pres 700.Zdroj bych hodil nejaky od Seasonicu, tam se sahnout vedle neda, vykon volit podle dalsich komponent.Desku uz bych nechal, dokud nechcipne, nebo by se nesehnala nejak lepsi za par kacek (kupovat novou pro stejny socket se nevyplati). Procesor ma ve srovnani s nejnovejsimi i5 vykonu porad dost, ve hrach nejakym znatelnym omezenim jeste chvili nebude, takze s vymenou se da pockat (pravdepodobne az do chcipnuti te desky a ta by to jeste chvili vydrzet mohla).ps. taktovat to nepujde diky tomu, ze to nepodporuje deska ani procesor

Moc díky za informaci. Hrají už 13 let WoW a nic jiného. Nějaké nové kousky mě nebaví. Žijí ve volném čase jen u WoW takže ohledně pc bych mu rád dopřál aspoň něco málo.