» Poradna » Programy

Chipset SIS 756+964L

Zdravím,
potřebuji ainstalovat ovladače na tento chipset ale nemůžu je nikde najít. Poradíte? Díky

Odpovědi na otázku

My je taky nenajdeme, když neznáme aspoň výrobce desky, když už néé zrovna typ.

Souhlas, je to deska, pro NoteBooky, takže a to takže, tam je potřeba, znát, výrobce, Základní DESKy, tedy!

Jj, moje chyba, omlouvám se.

Ntb. - Asus A6Km
výr. zákl. desky - Asustek Corp.
verze biosu - 300

v tom pripade najdi ovladace primo na asusu.... www.asus.com tam to urcite bude...

No kdybys ještě prozradil operační systém, ke kterému to chceš. Jinak su to naklikej tady:
http://www.asus.com/product.aspx...

Jo super už jsem to našel, ale netuším který je to ovladač, moc se v tom neorientuju. dík za každou pomoc.