» Poradna » Ostatní

CHIP časopis

Neměl by někdo zájem o koupi předplatného na půl roku ? CHIP v hodnotě 570 kč ? Dostal jsem ho k procáku250 kč ;)

Odpovědi na otázku

A proč by to někdo dělal, když jde stáhnout snad z každého uložiště a mají ho snad v každé knihovně.

Ne, opravdu neměl...

takže tys něco dostal zadarmo a prodáváš to za 250,- ???

No nekup ctyri...

Chip a dalsi jsou uz za zenitem, nebo takovy doplnek. V dobe kdy se jelo pres 33,6 a platilo za minuty tak to melo smysl, ale v dnesni dobe ne.

Me Chip pripada jako CT4, porad to samy dokola.

24*

To spíš ten CT4 sport. Teď je tam seriál ME 2016 ve fotbale o celkové délce 4590 minut a to nepočítám běžná nastavení a půlhodinová prodloužení v play off. No a o čem to je? O běhání za míčem