» Poradna » Počítačové sítě

Chello + asus WL-500G DeLuxe

Ahoj. Mám problém so zapojením AP asus WL-500G DeLuxe (fw - oleg 1.2.9.7 - 7c) za káblový modem od UPC. Všetky PC za AP (na ethernete aj na wifi) nevedia nájsť niektoré www adresy. O hodinu ich nájdu, a o ďalšiu zasa nenájdu. Keď napojím PC priamo na modem, všetky stránky sú prístupné. gariv@pobox.sk. Vďaka za pomoc.

Odpovědi na otázku

Mas komplikovany pisomny prejav... Skus to napisat zrozumitelnejsie.

najskor doporucujem pouzit oficialny FW 1.9.5.0 zo stranky vyrobcu. reset to default. nastavit WAN IP, DNS. vyskusat.

Ako si to prosím ta rozchodil?Mám ten isty router ,mám chello od UPC nastavenia ako majú byt, len mi to nechodi.MAC adresu si si tam natipoval aku?tu na ktoru sa pripajal predtym ?cize modemu?alebo sa ti podarilo zmenit MAC adresu na ich stranke na MAC adresu routera?Dik moc