» Poradna » Notebooky

Check cable connect.

Dobry den, vcera v noci jsem zaklapnul notebook Lenovo G 580, rano se probudim, otevru a vidim tabulku s Boot menu, po odentrovani je obrazovka cerna a nic se nedeje, po tvrdem restartu je na cerne obrazovce:For Atheros PCIE ethernet controller v2.1.0.Check cable connectionPXE-MOFNikde jsem nenasel jak to resit, pc mam starej 4 roky, hry na nem nehraju. Nevite nekdo co s tim? Za kazdou radu budu vdecny.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi verzi OS.Popsaný stav:UEFI neindentifikuje přítomnost systémového disku.Co s tím?Boot ze záchranného média -> kontrola systémového SSD.Je bezvadný?ANO:Oprav zavaděč: RTFM k dané verzi OS.NE:Vyměň vadný SSD za bezvadný.

OS windows 10Zkousel jsem spustit win z flashky, ze ktery jsem je instaloval, naskoci logo a pote obrazovka zcerna, nevite co s tim?

Strucne a presne.