» Poradna » Programy

CHDSK

Dobry den,pri kzdem zapnuti notebooku se zapne scandisk D, a kontrola programu CHDSK. Vubec netusim co to znamena. Budu vdecna za kazdou radu. Predem dekuji.

Odpovědi na otázku

pravdepodobne jsou na disku D nejake chyby. Pripadne spatne ukonceny system.

A co s tim?

Odhadem mluvíš o Windows 98. Nehlásí, že nebyly správně vypnuty? Který je disk D: u tvého notebooku?

Ne, je to windows XP, rok stary notas. C je systemovy, D:mistni disk, jestli si myslel tohle.