» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chciply widle 7 ve virtualu, co s tim?

Zkousel sem rodicovske snapshoty a i ten par mesicu starej, pannensky cista instalacedela to samy, wokna nabehnou s hlaskou ze nebyly spravne vyply a pokud dam normalni spusteni tak to zachvili prestane makat a cerna obrazovka. kdyz sem zkusil nouzak tak to nabehlo, dal sem naplanovat checkdisk a restart do normalu , ani scandisk nezacal.. kdyz sem zkusil stav nouze se siti tak to po nejaky dobe chcipne na BSOD, kde muze bejt chyba? predpokladam ze se mozna zaktualizovalo linux jadro nebo naky moduly v nem a ted si s tim virtualbox nerozumi respektive wokna7 to berou jako ze se zmenil hw a nerozdejchaj to? vypada to ze to zmrtvi az ta sit, pac do nouzaku bez site to najede v pohode.Da se nejak pracovat s tema VDI a vygrabovat z nich soubory?IMHO zesralo se jatro ale co z toho jako vyctu?http://pikbox.ru/img/22/20140702050137476w... Kdyztak poradte kde sezenu aktualni ISO nebo dokonce hotovej VDI image s win7 64bit en vcetne SP, dyk moc! Pro hnidopichy nechci nelegalni verzi mam dojem ze se daj stahnout verze win co se musej pak aktivovat..

Odpovědi na otázku

nemenil jsi nastaveni systemu?

kdyby to byl vmware .vmdk tak winmount to pripoji jako dalsi disk

"Da se nejak pracovat s tema VDI "Ano, můžeš je připojit do jiného virtuálu jako druhý disk.

Zase jeden nonšalantní odborník s nezaměnitelným cockney odborným dialektem. Takový widlák jeden.

To KDE sis takhle zhnusil schválně? A ten VDI lze normálně mountnout.http://askubuntu.com/questions/19430/mount-a-v... Postupuj podle druhý rady, u toho mountu přidej -t ntfs-3g (nezkoušel jsem, střílím od boku).

diky vsem, jo a kdyby jste nekdo potrebpvali cistej novej image win7 tak primo od vyrobce zde ke stazeni http://msdn.microsoft.com/subscriptions/downloads/i kdyz nezarucuju ze to pujde stahnou ted stahuju neco z uloz.to a uz nemam misto na, disku musim poklidit

ad KDE, mam malej displlej tak sem ty listy zminimalizoval a vyhodil notifikace, tyhle notifikace kazdeho jen otravuji a zabiraj misto :)

Proto by měl být winodws nezákonej a linux povinej!

Ani bych se nedivil, kdyby byl virtualni HW spatne nastaven a proto ty Win nenabehnou .

Chcíply dobrý víly...

> Správně nastav virt. mašinu.> Obnov ze zálohy pokud máš problém uvnitř mašiny.http://abload.de/img/snap7382bnkis.pngJen obnovíš soubory do dané složky.