» Poradna » Programy

Chci zjískat zpátky vymazanou hru v roblox studiu

V roblox studiu jsem začal vytvářet simulátor vše šlo jak má ale pak mi roblox studio začlo padat při načítaní nedodělaného simulátoru tak jsem to vymazal dá se nějak vrátit zpět ten vymazaný save pokud ano napište jak budu rád za každou normální odpověď

Odpovědi na otázku

Existuji SW na obnoveni smazanych dat (Recuva,..). Ale nikdy neni 100% sance, ze konkretni soubor obnovite. A ta sance je cim dal mensi, cim pozdeji se o tu obnovu pokusite. Po mesici a pul ... asi ani nema smysl to zkouset.Priste proste premyslet a nemazat, co mazat nechcete. A dulezita data zalohovat.

Nešlo to v červnu https://www.zive.cz/ takže v srpnu to nepůjde taky. Naopak, po delší době už je šance mnohem menší, než dřív.

Měl jsi hru uploadnutou na svém profilu ? Jestli si pamatuju dobře tak Roblox ukládal vždy všechny verze včetně zdrojaku tvých nahraných experiences na profilu

On si nedělá průběžné zálohy, smaže si to a chce to dostat zpět?