» Poradna » Ostatní

Chci vypnout fps info a další v pravém rohu obrazovky při hraní

Zdravím. Na steamu jsem nakoupil pár her a u jedné z nich konkrétně doom eternal mi nejde v pravém horním rohu obrazovky vypnout info o fpskách co mám za komp atd. je tam toho tolik těch informací že to zabírá opravdu kus obrazovky.Jestli někdo ví jak vypnout napište prosím. Díky

Odpovědi na otázku

Ty rozsáhlé statistiky v doomu jdou vypnout přes nastavení hry, pohledej to v nich - Performance Metrics.Malý jednoduchý FPS counter v některém z rohlů je pak steamový a ten se zase vypne v nastavení steam klienta.

Děkuji vyzkouším

Bylo to ono moc děkuji