Chci USB 2.0

Zdar,
mám starší počítač s klasickejma USB portama, chtěl bych tam narvat aspoň nějakej USB 2 (kvůli rychlosti zapisu na externí disk, flashky...). Jde to? Jak nejjednoduššeji, co mám koupit a tak prosím poraďte. Díky

Odpovědi na otázku

Co je to za počítač, jaká deska. Jestli deska nepodporuje USB 2.0, tak to nepůjde

Co já vím, co to je za desku... počítač AMD Athlon(tm) XP 1700+, snad by to mělo jít. Třeba todle?
www.xcomputer.cz ...

Na té desce to máte napsané! Včetně výrobce a revize! Dobré by bylo například zjistit, jaký má čipset a jestli náhodou už USB2 nezvládne, pochopitelně po instalaci ovladačů! Protože podle procesoru by to měl být skt A a novější typ - značení "XP" se začalo používat později...

Napriklad
www.najnakup.sk ...

Je to nemlich to samé, co ti navrhuji níže.
Kup to, a budeš zívat.
Měl jsem to v PC než mi odešla stará deska, a naprostá spokojenost.
Ani ne tak kvůli rychlosti - nikam nekvaltuju - ale kvůli přípojným místům.

hledej radic USB do PCI slotu... ;)

třeba tenhle - www.alza.cz ...