Chci koupit PC 3200 MHz

Chassis ( SKRINKA ): Thermaltake V2420AE Xaser III 2000A (420W, 5 Fans,Aluminum,Silver,Winbow)CPU: Intel® P4® 3.2 GHz BOX 1MBcache LGA775, 800FSB PRESCOTTMotherBoard: MB Microstar® MS925X Neo PLATINUM Intel 925X chipset, LGA 775, 800MHz FSB, ATX format, 8-channel audio, GBit LAN, 1394 on boardVGA: Microstar® GeForce 6800ULTRA TD 256MB DDRAM3 RETAIL 2xDVI == PCI Express == DVD+RW: DVD RW PLEXTOR® 712SA RETAIL SerialATA 150 (CD-R 48x; CDRW 24x; DVD-R 8x, DVD- RW 4x, DVD+R 12x, DVD+ RW 4x)Floppy: TEAC® FDD 3,5", 1.44 MB HDD: MAXTOR® DiaMaxPLUS® 160GB 8MB CACHE SERIAL ATA (3.5 " SERIAL ATA -150 , 9ms, 7200rpm, 8MB SDRAM cache)(RAM): DDRAM 512MB PC400 APACER® CL2.5 ======== 2x ======================================================== =============================PC Tuning: SUNBEAM Overclockers Cooler Kit - UV CCFL FAN Green 1xSUNBEAM Laser Beam LED Blue 1xSUNBEAM HDD PCI SilencerSPEEZE COOLERS,EE503B4 LeopardStream II™Reproductors: Speaker Genius SP-HF 2.0 500WMonitor: BENQ® 17" 757 LCD (1280x1024, Uhol V 70º/70º H 70º/70º, Kontrast 500:1, žiarivosť 260cd/m)

Odpovědi na otázku

Chlapce, ty si myslis, ze tie 184-pinove pamate ti tam (do 240-pinovej) pojdu narvat? Ak ano, mas u mna pivo... radsej si za tie peniaze kup kurz "ako si sestavit PC"...

Pomylil som sa!na miesto tej pamete je tam druha (533Mhz)512MBx2a este,tie penaze by som dal niekomu kto by ta ku mne priviedol...Traja ste mi odpovedali a vsetci traja jak debilny!Za take by som vas ani na forum nepustil!Vsade sa xovaju slusne,ani jeden sa tak nechoval ako vy SLOVACI!

Nevim proc se tady seres do slokaku kdyz magor jsi ty,tohle je poradna,tak se ptej a ty ses neptal,tak hledej chybu jinde. Kapis?

slováků

A este cosi - gramatika a presnost. Pretoze 2x400MHz nie je to iste ako 2x533 MHz, "na miesto tej pamate" sa dostanem o 5 minut, "debilny" je jeden clovek, traja su debilni.Okrem toho si vobec neupresnil, ci ide o vysoko taktovane DDR-I alebo normalne DDR-II s CL4. A na fore je vacsina z prispievatelov uz dost dlho na to, aby vedela, co znamena etika a slusnost. Aj to, ze mam vela penazi a chcem za ne vela muziky, sa da napisat normalnym sposobom. Napr. ja mam masinu za 100 000 (kupovana pred rokom) a vobec z toho nerobim vedu a nepisem to 24kovym fontom so svetielkujucimi pismenami.K tym Slovakom - a ty si co? Pises po slovensky, takze asi Slovak...

radsi si porid poradny brejle, abys nemusel psat tak velikejma pismenkama.. kdo to ma pak cist...

Tak si to kup.. nebo jsi se na něco ptal? Chci si koupit 20dkg vlašáku

Pripajam sa k ostatnym; pokial chces zaujat, tak radsej daj zaujimavu formulaciu a nie najvacsi font, aky ti vyjde; ludia su na to alergicki (a na konci otazky je ?; alebo sa chces chvalit, aky si bohaty a silny?).Btw., ostatnym ludom v poradni radim dost podrobne a rozsiahlo, aby mali prehlad, ale musia sa pytat riadne a vecne (a pouzivat riadne fonty). Ked su tieto podmienky splnene, som k dispozicii. A este sa snazim nenadavat...Ostatne ako som napisal - vymen pamate a bude to slapat. Ci podla tvojich predstav, to uz je druha vec. Odporucam umiestnit PC do mraznicky, nech to nekuri (najma z tych svetelnych somariniek).