Chci koupit Notebook-prosím o vaše názory, jestli to má cenu

Ahoj, mám tuto konfiguraci Notebooku, který si chci koupit, prosil bych, vaše názory. Něco změnit ap. Je od firmy Dell. A stojí 34 tisíc.
Konfigurace:
Intel® Core™ 2 Duo T5600 Prozessor(1.83 GHz, 2 MB L2 cache, 667 MHz FSB)
Original Windows Vista™ Home Premium (32 Bit)
15,4-Zoll-Breitbild-TFT-Display mit WXGA (1.280x800) und TrueLife™
2048 MB 667 MHz Dual-Channel DDR2 SDRAM [2 x 1024]
SATA-Festplatte mit 160 GB (5400 U/min)
Intel® Media Accelerator 950-Grafikkarte mit bis zu 256 MB gemeinsam genutztem Grafikspeicher
Internes 8x-DVD+/-RW-Laufwerk mit Software
Lithium-Ionen-Akku mit 9 Zellen und 85 Wh
Dell™ externer Hybrid-USB-TV-Empfänger (analog/DVB-T)
Intel® Next-Gen Wireless-N Mini-Karte (für Core 2 Duo-Prozessoren)
Wireless 355 Bluetooth 2.0-Modul von Dell (bis 3 Mbit/s), höhere Datenübertragungsrate, für Vista
Targus Campus Notebook-Rucksack XL
Logitech™ QuickCam Express Plus

Odpovědi na otázku

Tóóš pódlej tej filózófije cénovej jé to klasícký módel... bááážeee....
Kde je použitej tejho dvoujádra pravdaže.
Jenómže Mařénka s tého kravína říkala... ehmm..

Je mi to jedno. Je to model vybavený hodně výkonným, dvoujádrovým procesorem, nicméně graficky náročné aplikace (nějaký autocad či hry) na tom stejně pojedou úplně mizerně. Je tam totiž použita grafická karta, která si cucá pamět z hlavní systémové paměti.

Jéžiš už si připádám jak tén.... nejvyšší možná prográmáátóór... Jéžíšššééé

To je dobré, venku je horko a alespoň to nedělám vážně což se v praxi u některých lidí vyskytujá.

nenapísal si jeho plánované primárne použitie,ako pracovný nástroj je to dobrá,kvalitná vyvážená zostava,pokial ovšem plánuješ jeho použitie na hry náročnejšieho charakteru,tak radšej pozri po modeli s grafikou ATi/nVidia a samostatnou graf.pamäťou