» Poradna » Notebooky

Chci koupit notebook MSI GE70 2PL-266XCZ Apache má s ním někdo zkušenosti?

Dobrý den,chci koupit notebook http://www.alza.cz/msi-ge70-2pl-266xcz-apach... MSI GE70 2PL-266XCZ Apache. Má s ním někdo zkušenosti? Hry hraji jen občas od hraní mám spíše stolní PC. Mafia II atd. Hlavně potřebuji kvalitní zvuk , velký displej 17''. To že nemá operační systém je pro mne výhoda, mám doma licenci na sedmičky. Jak je na tom s přehříváním a vůbec celkově s kvalitou zpracování? Všechny postřehy a rady uvítám. Díky

Odpovědi na otázku

Kvalitní zvuk, tím myslíš co? jako jestli má laptop kvalitní zvukovku, nebo jestli dostaneš kvalitní zvuk z vestavěných chrastítek?

S konstrukcí je to prostě "plast". Co čekat od plastu, za rok začne vrzat a po záruce začne křupat (samozřejmě ne, když bude ležet jen na stole).S přehříváním je to samozřejmě problém obecný ve všech noteboocích, jediná řada GT má kvalitní chlazení, zbytek jsou vše jednocestné chladiče takže přehřívání a vysoké teploty jsou zcela běžné, záleží co na tom ntb děláš.Jestli hraješ nějaký hry, a chceš si aspoň trochu zahrát nějaké noviny, kup si něco s 860M, vše pod ní už je těžkej lowend, vhodný tak maximálně na word.

Radšej by som ešte našetril na tento: http://www.alza.cz/msi-ge70-2pe-685xcz-apach...

a čo GT 70?

Tak hrát na něm budu jen občas. Nejsem hráč a když mám na to stolní PC. Tento má sloužit jako druhý PC , nebo když jsem pár dní u rodičů. MSI jsem měl a plast, to šlo...ale už je moc pomalý a zvládne tak Linuxovou distribuci Lubuntu. Pokud jde o zvuk chci, aby trošku byl slyšet. Z rodiny vím, jak šílený zvuk má třeba Sony Vaio. Horší jak z telefonua hodně slabý. Starý MSI na Notebook hraje v pohodě na Notebook. Přehřívání se moc asi nebojím, protože se na něm pařit moc nebude a spíš bude na prohlížení netu, videa a také často zpracování nějaký zvukových nahrávek. Nechci ,ale nic vyloženě pomalého. Při prácipráci se zvukem, aby to šlapalo.Tento je dle mne taky fajn, že nemusím platit za OS , který mám Win 7 64 bit. Mám rád čistý systém bez uprav od výrobce. Viděl jsem u Sony Vaio právě problémy , když odešel HDD a recovery po vložeí nového disku psalo nesprávný hardware. Ten dražší Notebook je taky zajímavá volba. ještě to zvážím.

Pokud nechceš nic "pomalého", tak vol ntb s SSD diskem.