» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chcete změnit barevné schéma za účelem zvýšení výkonu počítače jak to vypnout?

Zdravím, nevíte někdo jak vypnout tuhle hlášku "chcete změnit barevné schéma za účelem zvýšení výkonu počítače" ve Windows 7? Pokaždé když spustím hru tak mi tam vyskočí tato hláška se třemi možnostmi s tím že ta třetí je "Ponechat aktuální barevné schéma a tuto zprávu znovu nezobrazovat" Po restartu pc a spuštění hry tato hláška vyskočí znovu. Nedá se to někde v registrech vypnout?Předem díky za odpověďi

Odpovědi na otázku

Myslím, že ani do registru nemusíš. Běž do Tento počítač > Upřesnit nastavení systému a tam to nastav natvrdo (grafické efekty).

Super....Stačilo tam odškrtnout "Povolit kompozici plochy" a už žádná hláška nevyskakuje. Díky moc za radu!