Chcete někdo PC?

daruju stařičkou sestavu - konfigurace:deska ASUS M3A-H/HDMI chipset AMS 780G (RS780) + SP5100 (SB700) integrovana grafika AMD Radeon HD 3200procesor AMD Athlon 64 3800+, socket AM2paměti 2x 1GB DDR2-SDRAMzdroj - nevim znacku, je to asi 300Wcase šediva, mirne zažloutla barva midi towerjako bonus 3,5 floppy mechanika :)bez disku a mechaniky

Odpovědi na otázku

darujizaodvoz.cz, vsezaodvoz.cz etc.

Zapomněl jste uvést odkud jste, nebo kde můžete sestavu předat. To by mohlo potencionální zájemce nalákat, když to mají po ruce. Další z variant je to nabídnout nějaké organizaci (dětskému domovu atp.), zda by to nevyužili, ale obávám se, že už je to opravdu hodně staré železo. No a pak sběrný dvůr

Lokalita praha 5 popripade praha 10. Zkusim to nabidnout na tech strankach za odvoz, diky za tip. Detsky domov je urcite chvalihodna myslenka ale nejsem si jisty jestli by to tam nekdo vyuzil pokud by museli dokupovat disk, mechaniku a system. Je mi to lito vyhodit, ale sberny dvur je jako jedna z variant😀

já na staré počítače dával:http://juhele.blogspot.cz/2015/08/lubuntu-w7-profes... takže na tom jel net hned a žádný systém se dokupovat nemusel.

jenže to má bez hadru...tak tam nic nemůže dát.

aha, jsem nějak přehlédl...Ale 80GB HDD se dá dneska dokoupit bazarový za pár šupů.

Na internet by stačil i malej flashdisk...

Staré komponenty buď dám do sběrného dvora, nebo někomu dám. Ještě taková hrůza to není, deska má PCIe×16, SATA... klidně bych sehnal nějaký pevný disk.

To je skoro stejné jako můj starý PC, akorát grafiku jsem měl jinou :D

A proč to prodáváš? Jen ta základovka by šla střelit tak za 5-6 stovek - pokud je v dobrém stavu. Procesor je prakticky bezcenný. 2x1 GB DDR2 klidně za 2 stovky.Já osobně bych to neprodával, ale udělal z toho HTPC. Stačí do toho koupit nějaký Athlon II x3 z aliexpressu za 11 USD (250 Kč).

Vyměň procesor, přidej RAM a prostřel.

Hodilo by se mi neco takovyho ke tchyni, ma starou P4. Kdy by slo prevzit na Praze 10? Mail vyplnen. Dik