Chcelo by to niečo nové

Zdravím, Moja stará zostava by potrebovala vymeniťProcesor : Intel pentium E5200 2,5ghzDoska : P31 - NeoGrafická karta : Radeon HD 4650Ostatné komponenty 2gb ram, 320gb Hdd, 400W zdroj, zvukovka Xonar DXMôj limit bez skrine a pokiaľ sa spotrebou nová zostava zmestí aj bez zdroja, je 500e.Predstavoval by som si niečo úsporné, tiché, nakoľko zvukovka naznačuje, že počítač bude multimediálne zameraný. Výkon potrebujem tak akurát na internet a hry na stredné detaily na full HD monitore ( WoW, WoT ).Postačia mi rady okolo procesoru a jeho chladenia, dosky a Gk. Pokiaľ možno s čo najmenšou spotrebou, ale v dobrom pomere k výkonu.

Odpovědi na otázku

No, tak zasedni k netu, projdi si nové technologie / komponenty. Porovnej je a na AlzaCZ nebo jinde sestav. Nikdy nikdo nevybere takovou sestavu jakou chceš ty, ale jakou chce on a to se ti líbit nakonec stejně nebude. Snad nechceš aby někdo za tebe vybíral PC? Uměl jsi první budeš umět i další, nebo holku taky potřebuješ vybrat?

Som príliš lenivý a radšej to nechám na iných. Ale babu som si zvládol naraziť sám a som na to pyšný

A při čuňačinkách jsi také líný a asi ti pomáhá kámoš ne?

K tomu pomoc nepotrebujem, proste sa obslúži sama

A to se smí, aby subinka na sebe bez dovolení sahala?

Samozrejme, pokiaľ jej to pán dovolí

Ale očividne ti chýba fantázia, pretože oblúžiť sa sama môže aj hopsaním po mne v polohe ležmo

Do vašich tanečků zasahovat nebudu, ale neboj fantazie mi nikdy nechyběla.

V tom prípade nestrácaj čas na fóre a využi svoj vzácny dar ku prospechu ľudstva prevedením fantázie do užitočných reálnych skutkov a vecí

Já stíhám vše co potřebuji ...

Inspiruj se v DS na základě svého rozpočtu.Pro pouhý jediný FHD stačí i levné herní dělo:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

"Chcelo by to niečo nové"Pri tom priblblon nazve vlakna, by to jednoznacne chcelo zmenit majiteja HW.