» Poradna » Počítačové sítě

Chat mezi počítači

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje program na chatování mezi dvěma počítači..díky

Odpovědi na otázku

funguje lokálně, bez nutnosti internetu:http://portableapps.com/apps/internet/lan-messeng...

V Novel netware bol príkaz mesg mám pocit. Stačilo napísať názov PC a pekne sa to na obrazovke zobrazovalo :)

tohle je jednoduché GUI klikátko vhodné i pro BFU

Napr. FACEBOOK, POKEC...

To je aspoň dotaz, blbánci, co? (A ještě na to skočíte.)

Severná Kórea úporne programuje, jak hovoril v médiách prvý robotnícky prezident, citujem: "V brzku bude masa dost", načež hladová babička u vokínka dráhy žádá: "Kupuju jeden lístek do Brzka".