Chat do Mirandy

DD, neznáte pls. někdo plugin do Mirandy, který by umožnil, aby se chovala jako CHAT? Nejde mi o to, koukat jak druhá strana píše s překlepama, ale mít možnost poslat zprávu všem v 'místnosti' a když napíše někdo něco, ať to vidí všichni. (O nesmysli jako šeptání mi vůbec nejde) Možnost poslat zprávu více lidem znám, to by celkem stačilo, ale příchozí zprávy neuvidím v jednom okně :/

Odpovědi na otázku

Njn. jenže, zdá se, že pro protokol ICQ nic neexistuje :/ (Omlouvám se, že to chci pro ICQ jsem nenapsal...)