» Poradna » Ostatní

Charge switch

Hezký den, můj dotaz se sem asi moc nehodí nicméně zkusím se zeptat. Dcerka dostala jako dárek discmena Goodmans GCD500MP. Bohužel český manuál zde není. Jeho obsluhu jsme celkem zvládli, ale k čemu slouží přepínač CHARGE SWITCH nevím a proto tu teď prosím nějakého poučenějšího, zkušenější či v angličtině zběhlejšího uživatele o radu. Děkuji a všem bez rozdílu přeji prima léto. Hanka

Odpovědi na otázku

Switch je přepínač a charge (není to re-charge?) by mohlo mít něco společného s dobíjením.

Tento přehrávač má vestavěnou nabíječku akumulátorů. V případě, že je k napájení použito dobíjecích baterií (akumulátorů), je možno přepnutím přepínače Chrarge switch a připojením síťového adaptéru akumulátory dobíjet.