CGI a Apache

Chtel bych vedet jak v Apachi zprovoznim CGI?Konkretne pouziti interpretu,existuje naky takovy doplnek pro Apache?Treba jako jsou moduly Perlu atak. Nebo poradte jiny způsob jak si na lokalnim PC vyzkousim fungovani CGIscriptů vystupu.Diky moc

Odpovědi na otázku

A co vám nefunguje?Jednoduše dám ten skript do příslušného adresáře a v konfiguraci apacha nastavím kde ten adresář je atd....Viz manuál apacha.Apach samozrejmě musí mět přístup k programu pod kterým ten cgi skript má běžet.

Hi! Very nice site! Thanks you very much! 8mvXXYYRE2wQT

v httpd.conf pro apache jsou definovany cgi-bin adresare, kam se ukladajiskripty pro cgi. takze je nutno, aby byly v tom konfiguraku nastaveny.