» Poradna » Mobily

Cestovní reproduktor

čus, můžete mi pls doporučit nějaký cestovní repráček?? Na léto, prostě na vodu, do kempu apod. Něco opravdu malého, nechci aby to zabíralo nějak moc místa. Dík

Odpovědi na otázku

To je lenivost alebo neschopnost?

https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/jbl-go/100% spokojenost velka hlasitost dobre hraje ma velkou vydrz baterie je maly a svou velikosti prekvapi (necekalo me ze ma tak dobrou baterii a dobry reproduktor) proste cena/vykon? = 100%!

Jo, je dobrý, mám ho k notebooku. Jen tazatel nesmí, podle vzhledu, usoudit, že je vodotěsný, Není!

neni vodotesny coz je skoda ale kdyby byl byla by vyssi cena ale stalo se mi ze jednou spadl do vody a nesel tak jsem ho rozebral vylil vodu vysusil a jede uz asi rok (dostala se do nej ta voda tak pred 2,5 mesicem cca) :D

A něco vodotěsnýho/voděodolnýho by nebylo? :D právě třeba proti ppostříkání vodou atd