» Poradna » Mobily

Cestovní reprák

Lidi shánim pro bráchu bluetooth reproduktor, který by byl celkem skladný a hlavně lehce přenosný. P.S.: funkce navíc jsou vítaný

Odpovědi na otázku

Dostal jsem ho k zakoupené TV, zatím jsem ho jen zkoušel a hraje dobře, FM rádio taky v pohodě.

Sentinel vypadá dobře, bohužel Bose je na mě moc drahej co jsem tak koukal na ceny. Ještě budu koukat dál.

Jasne, u Bose platis za znacku, ale co som videl par prenosnych reprakov, tak som sa az divil, ze z takej malej ozvucnice moze ist taky dobry zvuk. Normalne zavries oci a predstavujes si ovela vacsiu bednu ako to, co to naozaj je...

Tak jasně, ale přeci jen asi trošku budu chtít ušetřit :).

Pak je to jasne - neco od Lamaxu. Treba ten vyse uvedeny, taky jsem ho dostal k telce..

a co ještě tenhle?? https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/bml-s-series-s7/ se mi celkem líbí, že má i budík

Právě o něm taky přemýšlím. Našel jsem na něj recenzi na ceskymac.cz a docela ho tam chválej.

Pro menší nároky JBL GO. Dá se pověsit na opasek - cenově dostupný.