» Poradna » Programy

Čeština Prince of persia:warrior within

Nevíte kde stáhnout tuhle češtinu???

Odpovědi na otázku

ale kde seženu češtinu???

niektorým ľudom sa fakt nedá pomôcť.

hele, já vim že píší že je to komplet v češtině,ale já to mám v angličtině

no tak šup šup do obchodíku. 300 korun ťa nezabije a máš to komplet v češtine

Já mám originálku koupenou v anglii!!!! nešlo by třeba nějak kontaktovat nějak firmu co to vydává, nebo tak něco???

osliku naco je gogle tak sito najdi jetam odkazu plno!

jo???? tak mi ňakej napiš........možná je jich tam plno, ale četina nikde, si mysliš že jsem to nepokoušel hledat než jsem to sem napsal???

a gogle neznám....možná tak google ty oslíku........

hmmm ty tusim newies coje Gogle ani Google

Taky ji scháním

ajeje prave som ju zahliadol na nete! Hmmm a ze neda sa najst!

mno, tak budeš tak hodný a napíšeš mi odkaz?? please........ já ji teda nenašel no

proc musime stahnout demicka