» Poradna » Ostatní

Čeština na Shadow of mordor

Dobrý den nevíte zda se někdo chystá udělat český překlad na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor ? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nemluví se o tom nikde a i kdyby ted někdo začal tak by byla minimálně za rok nebo 2 protože by šlo o amatéry

Myslím si, že bude rychlejší a hlavně přínosnější se naučit anglicky.

Jediný kdo má k dispozici český překlad je web : Xzone.cz a to jen po zakoupení hry u nich je možnost českého pathe...

Doufám že už si to tam někdo na Xzone koupil a už pracuje na verzi češtiny pro steam ;)

Tak ona ani ina verze nez steam neexistuje