» Poradna » Ostatní

Čeština do POP T2T

Ahoj všem! Našel jsem doma starou dobrou hru od kamaráda Prince of persia The Two Thrones a dostal jsem chuť si ji znovu zahrát. Zjistil jsem ale, že je v angličtině, a já bych si hru radši "užil" než přemýšlel nad každým druhým slovíčkem, co že to znamená . A tak se Vás chci zeptat, jestli čirou náhodou někdo nevlastníte češtinu do této hry? V horším případě, jestli se to dá někde "stáhnout", ale to nevím, jak by originální hra se staženou češtinou komunikovala...šlo by to? Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

vzdyt to unas vyslo cesky, vcetne dabingu, viz treba http://www.jrc.cz/hra_pc_prince_of_persia_d...

Jasný, já vím, nechtělo se mi to znovu kupovat ale asi budu muset... díky za reakci!